Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
