Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Home
fa: خانه

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Page
fa: صفحه

en: Model
fa: مدل

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: Offset
fa: جابجایی

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
