Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
