Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Page
hu: Oldal

en: Model
hu: Modell

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: model
hu: modell

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The human-readable name of this model type.
hu: A modelltípus emberek által olvasható neve.
