Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: more
ja: 続き

en: Administration
ja: 管理

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
