Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Page
kk: Бет
