Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
