Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Edit Link
ps: تړونی سمون

en: - All -
ps: - ټول -
