Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
