Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Sort by
sr: Сортирај по
