Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Administration
bg: Администриране

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
