Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
