Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: more
cy: mwy

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: View
cy: Gweld

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
