Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: View
ga: Féach ar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
