Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: Page
mn: Хуудас
