Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: ,
my: .

en: - All -
my: - အားလုံး -
