Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
