Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Home
uk: Головна

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Page
uk: Сторінка

en: Model
uk: Модель

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: model
uk: модель

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Model Name
uk: Назва моделі

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Models
uk: Моделі

en: Model ID
uk: Ідентифікатор моделі
