Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
