Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
