Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Administration
eo: Administrado

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
