Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Asc
hr: Uzlazno
