Model Entities (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Administration
lv: Administrēšana

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Page
lv: Lapa

en: Model
lv: Modelis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
