Og Moderate (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
ca: Subscriu-te al grup

en: Unsubscribe from group
ca: Dona't de baixa del grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Add
ca: Afegeix

en: You are the group manager
ca: No ets l'administrador del grup
