Og Moderate (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe to group
da: Tilmeld gruppe

en: Unsubscribe from group
da: Frameld gruppe

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Cancel
da: Annullér

en: Add
da: Tilføj

en: You are the group manager
da: Du er gruppeadministrator
