Og Moderate (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe to group
es: Suscribirse a grupo

en: Unsubscribe from group
es: Darse de baja del grupo

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Cancel
es: Cancelar

en: Add
es: Agregar

en: Accept Request
es: Aceptar Solicitud

en: You are the group manager
es: Usted es el administrador del grupo

en: Request group membership
es: Solicitar suscripción al grupo

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
es: Este es un grupo cerrado. Sólo un administrador puede suscribirle.

en: You are already registered to another group | You are already registered to @count groups
es[0]: Usted ya está registrado en otro grupo
es[1]: Usted ya está registrado en @count grupos
