Og Moderate (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe to group
fi: Seuraa ryhmää

en: Unsubscribe from group
fi: Lopeta ryhmän seuraaminen

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Add
fi: Lisää

en: You are the group manager
fi: Olet ryhmän ylläpitäjä

en: Request group membership
fi: Hae ryhmän jäsenyyttä

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
fi: Tämä on suljettu ryhmä. Vain ryhmän ylläpitäjä voi lisätä sinut.

en: You are already registered to another group | You are already registered to @count groups
fi[0]: Olet jo rekisteröitynyt toiseen ryhmään
fi[1]: Olet jo rekisteröitynyt @count muuhun ryhmään
