Og Moderate (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
hi: समूह से सदस्यता

en: Unsubscribe from group
hi: समूह से सदस्यता वापस

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Add
hi: जोड़ें
