Og Moderate (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Unsubscribe from group
lt: Pasišalinti iš grupės

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Add
lt: Pridėti
