Og Moderate (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
lv: Pierakstīties grupai

en: Unsubscribe from group
lv: Atrakstīties no grupas

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Add
lv: Pievienot
