Og Moderate (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe to group
nl: Lid worden van de groep

en: Unsubscribe from group
nl: Groepslidmaatschap opzeggen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Add
nl: Toevoegen

en: You are the group manager
nl: U bent de groepsbeheerder

en: Request group membership
nl: Groepslidmaatschap aanvragen

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
nl: Dit is een besloten groep. Alleen groepsbeheerders kunnen u toevoegen.
