Og Moderate (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
ta: குழு பதிவு

en: Unsubscribe from group
ta: குழுவில் இருந்து விலக

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Add
ta: சேர்
