Og Moderate (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
tr: Gruba abone ol

en: Unsubscribe from group
tr: Gruptan çık

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Cancel
tr: İptal

en: Add
tr: Ekle
