Og Moderate (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
af: Teken in op groep

en: Unsubscribe from group
af: Beëindig intekening op groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Add
af: Voeg by
