Og Moderate (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
bo: ཚོ་རུ་སྔོན་མངག་བྱེད་པ།

en: Unsubscribe from group
bo: ཚོ་ནས་སྔོན་མངག་བྱས་མེད།

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན
