Og Moderate (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe to group
fa: مشترک شدن در گروه

en: Unsubscribe from group
fa: لغو اشتراک از گروه

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Add
fa: افزودن

en: You are the group manager
fa: شما مدیر گروه هستید
