Og Moderate (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe to group
hu: Feliratkozás a csoportba

en: Unsubscribe from group
hu: Leiratkozás a csoportból

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Add
hu: Hozzáadás

en: You are the group manager
hu: Te vagy a csoport kezelője
