Og Moderate (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
id: Berlangganan grup

en: Unsubscribe from group
id: Berhenti berlangganan dari grup

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Cancel
id: Batal

en: Add
id: Tambah
