Og Moderate (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe to group
ja: グループに配信登録

en: Unsubscribe from group
ja: グループの配信登録解除

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Add
ja: 追加

en: You are the group manager
ja: あなたはグループマネージャです。
