Og Moderate (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe to group
pl: Dołącz do klubu

en: Unsubscribe from group
pl: Rezygnacja z członkostwa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Add
pl: Dodaj

en: You are the group manager
pl: Zarządzasz tą grupą

en: Request group membership
pl: Poproś o dołączenie do grupy
