Og Moderate (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe to group
pt: Subscrever o grupo

en: Unsubscribe from group
pt: Cancelar inscrição no grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Add
pt: Adicionar

en: You are the group manager
pt: Você é o gestor do grupo

en: Request group membership
pt: Pedido de participação no grupo
