Og Moderate (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe to group
ru: Подписаться на группу

en: Unsubscribe from group
ru: Отписаться от группы

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Cancel
ru: Отмена

en: Add
ru: Добавить

en: Accept Request
ru: Принять

en: You are the group manager
ru: Вы - менеджер группы

en: Request group membership
ru: Запрос на вступление в группу

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
ru: Это закрытая группа. Вас может добавить только администратор группы.

en: You are already registered to another group | You are already registered to @count groups
ru[0]: Вы уже зарегистрированы в другой группе
ru[1]: Вы уже зарегистрированы в @count группах
ru[2]: Вы уже зарегистрированы в @count группах
