Og Moderate (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
sk: Zapísať sa do skupiny

en: Unsubscribe from group
sk: Odísť zo skupiny

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Add
sk: Pridať
