Og Moderate (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe to group
sv: Prenumerera på grupp

en: Unsubscribe from group
sv: Sluta prenumerera på grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Add
sv: Lägg till

en: You are the group manager
sv: Du är gruppadministratören

en: Request group membership
sv: Begär medlemskap i grupp

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
sv: Detta är en sluten grupp. Enbart en gruppadministratör kan lägga till dig.
