Og Moderate (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe to group
uk: підписатися на групу

en: Unsubscribe from group
uk: Відписатися від групи

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Add
uk: Додати

en: Accept Request
uk: Прийняти

en: You are the group manager
uk: Ви — менеджер групи

en: Request group membership
uk: Запит на вступ до групи

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
uk: Це закрита група. Лише адміністратор групи може вас додати.

en: You are already registered to another group | You are already registered to @count groups
uk[0]: Ви вже зареєстровані в іншій групі.
uk[1]: Ви вже зареєстровані в @count групах.
uk[2]: Ви вже зареєстровані в @count групах.
