Og Moderate (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe to group
vi: Đăng ký vào nhóm

en: Unsubscribe from group
vi: Hủy đăng ký khỏi nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Add
vi: Thêm
