Moderation Dropbutton (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save and publish
ja: 保存して掲載

en: Save and keep published
ja: 保存して掲載のまま

en: Save and unpublish
ja: 保存して非掲載

en: Save as unpublished
ja: 非掲載で保存

en: Save and keep unpublished
ja: 非掲載のまま保存
