Moderation Dropbutton (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save as draft
es: Guardar como borrador

en: Save and publish
es: Guardar y publicar

en: Save and keep published
es: Guardar y mantener publicado.

en: Save and unpublish
es: Guardar y anular la publicación

en: Save as unpublished
es: Guardar sin publicar

en: Save and keep unpublished
es: Guardar y mantener sin publicar
