Moderation Dropbutton (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save as draft
sv: Spara som utkast

en: Save and publish
sv: Spara och publicera

en: Save and keep published
sv: Spara och behåll publicerad

en: Save and unpublish
sv: Spara och avpublicera

en: Save as unpublished
sv: Spara som ej publicerad

en: Save and keep unpublished
sv: Spara och behåll ej publicerad
