Moderation Dropbutton (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save as draft
fi: Tallenna luonnokseksi

en: Save and publish
fi: Tallenna ja julkaise

en: Save and keep published
fi: Tallenna ja pidä julkaistuna

en: Save and unpublish
fi: Tallenna ja peru julkaisu

en: Save as unpublished
fi: Tallenna julkaisemattomana

en: Save and keep unpublished
fi: Tallenna ja pidä julkaisemattomana
